0ürün(ler)

Alışveriş Sepetinizde Ürün Yok

Product was successfully added to your shopping cart.

Yasal Uyarı

Bu internet sitesi Diva Hediyelik Eşya San. Ve Paz. Ltd. Şti’ ye (“Diva”) ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği ürünler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

 

www.nevinci.com internet sitesine erişmekle aşağıdaki koşulları kabul etmiş olmaktasınız: Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler, kod ve yazılım da dahil olmak üzere Diva’dan  önceden yazılı izin alınmadan; kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari amaçla kullanılamaz, başka bilgisayarlara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez. Ancak telif hakları ve diğer mülkiyet hakları olduğu gibi bırakılmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan amaçları için siteden malzeme indirilebilir.

 

Bilgiler, yayımlandığı zaman itibariyle geçerlidir. Ancak tüm bilgiler gereken durumlarda gözden geçirilip, revize edilecektir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizyonu veya düzeltilmesi veya siteden çıkarılması ile ilgili olarak www.nevinci.comönceden haber vermeksizin tüm yetkileri tek yanlı olarak kullanım yetkisini haizdir.

 

www.nevinci.com  sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Diva, her ne kadar internet sayfasında yer alan yayınları güvenilir saydığı kaynaklara dayandırmakta ise de tüm bilgilerin kesin ve net olarak doğruluğunu garanti etmez.

 

www.nevinci.com adlı web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa, herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt verildiği anlamına gelmemektedir. Bu sebeple, kullanıcının, bu siteden elde edilen bilgilere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit ettirmeleri önerilir ve bu bilgilere dayanarak aldıkları her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk siteyi ziyaret eden kullanıcıya aittir.

 

www.nevinci.com sitesine veya sitesinden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp ve zararlardan sorumlu tutulamaz. Üçüncü taraf WEB sitelerine bağlantılar kullanıcınınwww.nevinci.com web sitesinden çıkmasına yol açacaktır. Bağlantılı WEB siteler Diva’nın kontrolü altında değildir. Diva, bağlantılı web sitelerinin içeriğinden ya da bu sitelerdeki bağlantılardan sorumlu değildir. Diva bu bağlantıları yalnızca bir kolaylık olarak sağlamaktadır.

 

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenmemesi, revizyonda gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Diva’ya hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez.

 

Sitede yer alan bilgiler, yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca "icap" olarak kabul edilemez olup www.nevinci.comu bağlayıcı bir yönü bulunmamaktadır. Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo vs.) telif hakkı Diva’ya aittir. Diva’nın yazılı izni olmadan kullanılamaz.

Diva ve bu sitede belirtilen ürünlere ilişkin markalar tescilli olup, bu markaların kullanıcılar tarafından izinsiz kullanılmasından dolayı Diva tüm yasal haklarını genel hükümler çerçevesinde arayacaktır.

 

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı Metni esas alınacak olup, İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.