NEDEN Nevinci?

Nevinci, doğanın mucizevi bereketi inciye yaklaşımı ve benzersiz tasarımlarıyla, okyanusun derinliklerinden, her yaştan kadının tenine sıra dışı bir öyküyü tamamlamak üzere yola çıktı.

Biz Kimiz?

Zerafeti ve güzelliği incinin okyanusun derinliklerinden getirdiği ilhamla yansıtmak için yola çıkan Nevinci, on senelik bir birikimle inci, doğal ve sentetik taşlarla dokunmuş gümüş ürünleriyle takı sektöründe önde gelen bir markadır.

Doğal inci ile gümüşü buluşturan özel tasarımları hizmete sunarak kadının estetik kaygılarına temas eden bir marka olarak kendisini duyuran Nevinci, daha sonra doğal ve sentetik taşlı gümüş tasarımları da satış portföyüne eklemiş, kadının olduğu kadar erkeğin ve çocuğun da estetik ihtiyaçlarına hitap eden Türkiye’nin dört bir yanında bilinen bir markaya dönüşmüştür.

Nevinci Türkiye’de güvenilirliği ve kalitesiyle beş yüz noktada hizmet sunan Diva Kuyumculuk’un bir markasıdır ve sektörde on yıllık bilgi birikiminin üstüne üç yıllık hazırlık sürecinin sonucunda 2007 yılında kurulmuştur.

Nevinci, özel tasarım ürünleri ile takıya bakış açısını Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinde göstermiş olmakla beraber 2010 yılından itibaren geleceğin alışveriş ortamı olan internet pazarlamacılığına geçiş yapmıştır.

Bugün, Nevinci ismi, gümüş takı sektöründe internet üzerinden Türkiye’nin dört bir tarafına erişen, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir marka anlamını taşımaktadır.

Nevinci, insanda bir ihtiyaç olan takı arzusuna cevap vermek üzere günümüzün estetik kaygılarına temas eden tasarımları müşterilerine sunarak, her yaştan kadının ve erkeğin takının büyüleyici dokunuşunu hissetmesini sağlamak amacıyla hizmette bulunmaktadır.

Nevinci, takı modasının sürekli değişen trendlerini takip ederek müşterileri sık sık güncellenen yeni tasarımlarla buluşturma misyonunu üstlenmiştir.

Nevinci, nev'i şahsına münhasır, benzerlerinden belirgin ve az rastlanır bir farkla kaliteyi ve güvenilirliği müşterileriyle buluşturan ailenizin tercihi özel bir markadır.