Nevinci hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi kayıt altına almamakta olup sitemizden gönül rahatlığı ile %100 güvenli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

256 bit SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ve PCI DSS sertifikalarına sahip ödeme sayfalarıyla daha güvenli bir ortam sunuyoruz.

Kredi kartı işlemlerinizi güvenli alanda yapılacak olup, kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda saklanmayacaktır.

Nevinci'de kredi kartınız ile sistemimiz üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

6 bankanın (Bonus, World, Axess, Card Finans, Maximum, Paraf) ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz.

Bunun dışında sitemizde belirtmiş olduğumuz hesap numaralarına Havale/EFT ile para transferi yapabilirsiniz.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde 3 iş günü içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilir. Ayrıca Havale/ EFT ödemelerinizde %5 indirim uygulanmaktadır.


Diva Hediyelik Eşya San. ve Paz. A.Ş


AKBANK T.A.Ş
NURUOSMANİYE ŞUBESİ
Hesap No
0177-0105777
IBAN
TR47 0004 6001 7788 8000 1057 77
T. GARANTİ BANKASI A.Ş.
BAHÇEKAPI ŞUBESİ
Hesap No
086-6295905
IBAN
TR58 0006 2000 0860 0006 2959 05
YAPI VE KREDİ BANKASI A.Ş.
NURUOSMANİYE ŞUBESİ
Hesap No
287 26 731
IBAN
TR87 0006 7010 0000 0028 7267 31
DENİZ BANK A.Ş.
MAHMUTPAŞA ŞUBESİ
Hesap No
3910 5731754 – 351
IBAN
TR59 0013 4000 0057 3175 4000 01

Vermiş olduğunuz siparişleriniz için hiç bir kargo ücreti talep edilmemektedir. Tüm gönderi ücretleri, nevinci.com tarafından karşılanmaktadır. Siparişleriniz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo firması aracılığı ile ücretsiz gönderilmekte ve size ulaşılana kadar Nevinci güvencesi altındadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Siparişin teslimatı, anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından yerleşim yerinin uzaklığına göre 1-3 iş günü içerisinde müşterinin siparişinde belirttiği adrese yapılır. Siparişleriniz, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, Resmi Tatil, Bayram Tatil, Özel günler dışında teslim edilmektedir. Teslimat ile ilgili diğer sorularınız için Müşteri Hizmeti Departmanı tarafından iletişim kurabilirsiniz.

İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. Stokta bulunan ürünlerimizde özel işlem ve yüzük boyu gerektirmeyen siparişlerinizi 13.00′ e kadar vermeniz durumunda aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Siparişin teslimatı, anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından yerleşim yerinin uzaklığına göre 1-2 iş günü içerisinde müşterinin siparişinde belirttiği adrese yapılır. Siparişleriniz, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, Resmi Tatil, Bayram Tatil, Özel günler dışında teslim edilmektedir. Teslimat ile ilgili diğer sorularınız için Müşteri Hizmeti Departmanı tarafından iletişim kurabilirsiniz.

Ayrıca stoklarımızda mevcut ürünlerimizi müşteri talebi doğrultusunda özel kurye güvencesi ile İstanbul içerisindeki tüm bölgelere aynı gün içerisinde 2-4 saat içerisinde teslim edilebilmektedir. Bu hizmetimizden yararlanmak için Nevinci Müşteri Hizmetleri Departmanımız ile iletişime geçip detaylı bilgiye ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kullanım Şartları

www.nevinci.com’a üyelik ücretsiz olup, 18 yaşından küçük kişiler site’den alışveriş yapamazlar.

Çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz, sonraki alışverişlerinizi daha da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz.

nevinci.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca nevinci.com’da geçerlidir.

nevinci.com yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

nevinci.com ’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz.

nevinci.com yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

nevinci.com dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir, fiyatı hatalı olan siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

nevinci.com teknik nedenlerden dolayı oluşabilecek aksama veya kesintilerden sorumlu tutulamaz.

nevinci.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olursunuz.

Gizlilik İlkemiz

nevinci.com, üye olurken girdiğiniz genel kullanıcı bilgilerini (ad-soyad, e-mail, adres, telefon gibi) yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri (fiyat indirimleri ve kampanyalardan kullanıcıları haberdar etmek, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla siparişlerinizin ulaştırılması, satın aldığınız ürünlerin faturalanması gibi.) daha etkin kılmak için kullanır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde nevinci.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Nevinci.com sanal mağazamızdan satın aldığınız ürünler 6 ay boyunca, üretim hatalarına karşı Nevinci bakım garantisi altındadır.

Nevinci.com’dan satın aldığınız ürün/ürünler, kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek (alkol, parfüm, losyon, krem, çamaşır suyu gibi kozmetik ve temizlik ürünlerine uzun süre maruz kalma, aşırı sürtünme, çarpma ve ya benzeri durumlar sonucu oluşabilecek çizilmeler) hasarlar sonucunda, garanti kapsamı dışında kalırlar. Ürünlerin uzun süreli kullanım için alkol, parfüm, losyon, krem, çamaşır suyu gibi kozmetik ve temizlik ürünleriyle temas ettirmeyiniz.

Garanti süresi dolmuş olsa dahi Nevinci %100 Memnuniyet Garantisi ilkesi anlayışıyla, satmış olduğu ürün/ürünlerin bakımını teknik imkânlar dâhilinde, kargo bedelleri müşteriye ait olmak ve müşteri temsilcisinden onay almak kaydıyla gerçekleştirmektedir.

Ürün ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için 0212 514 15 78 (dahili 312 ) no'lu telefondan Müşteri Hizmetlerini arayabilir ya da Bize Ulaşın menüsündeki iletişim formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Nevinci sanal mağazamızdan almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliği bozulmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içerisinde nevinci.com Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.

İade etmeyi düşündüğünüz ürününüzü sipariş kodu ve iade sebebi ile birlikte iade formunu doldurarak Nevinci Müşteri Hizmetleri Departmanımıza bildirebilirsiniz.

Ürününüzün iade onayı öncelikle Müşteri Hizmetleri tarafından verilmektedir. Ürününüz hasar ve tamir nedeni ile iade ediliyorsa en kısa sürede üretim departmanımız tarafından incelenir ve bir sakınca yoksa iadeniz kabul edilir.

Ürün bedeli iadeniz, ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. Ödemenizi Havale/EFT şeklinde yaptığınız takdirde iadeniz Havale/EFT yoluyla tarafınıza iade edilmektedir; ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınız takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. İade işleminiz bankaya göre değişkenlik gösterip ortalama 7 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz banka hesabınıza yapılmaktadır.

İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.

Nevinci üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir üretim hatası bulunuyorsa, kargo ücreti Nevinci tarafından karşılanacaktır. Diğer tüm sebepler veya tadilat istemeniz durumunda kargo ücretinin tarafınızca karşılanması gerekmektedir.


İade Adresimiz

Diva Pırlanta Hediyelik Eşya San. ve Paz. A.Ş
Adres Mollafenari Mah. Türbedar Sok. No/7 Cağaloğlu/İstanbul
Telefon 0 212 514 15 78
E-posta [email protected]