0ürün(ler)

Alışveriş Sepetinizde Ürün Yok

Product was successfully added to your shopping cart.

İade İşlemleri

Sitemizde yer alan tüm ürünlerimiz Nevinci garantisi altındadır.

Satın almış olduğunuz, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürününüzü, faturanız ve sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade edebilirsiniz.

Sipariş sonrasında size verilen sigortalı kargo kodunu kontrol ederek ürünü teslim alınız. Eğer verilen kodla paketin üzerindeki kod aynı değilse kargo firmasına tutanak tuturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Lütfen iadeniz için aşağıdaki uyarılara dikkat ediniz:

Kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Tüketici ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür.

Tüketicinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-4 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Firmamız ürünün tüketiciye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tüketici tarafından ödenecektir. Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Hediye almış olduğunuz ürünleri Nevinci Değişim Kartı ile 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.   Değişim işleminizi  merkezimizi ziyaret ederek ya da merkezimize kargo ile göndermek sureti ile gerçekleştirebilirsiniz.  

Ürün değişikli yapmak için aşağıda belirtilen bilgileri Nevinci Değişim Kartınızda eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Fatura Tarihi:

Fatura No:

Ürün Cinsi:

Ad Soyad: